درباره ما

Image

معرفی شرکت شرکت شيمي سامد پایا مشهد

   مجموعه آزمایشگاه‌های شیمی سامد از معتبرترین آزمایشگاه‌های همکار اداره استاندارد می‌باشد كه با بهره‌گیری از نیروی انسانی مجرب و آموزش دیده و دارا بودن دقیقترین تجهیزات و ماشین آلات آزمایشگاهی، اهتمام خود را بر جلب و اعتلای هرچه بیشتر رضایت مشتری قرار داده است. خط مشی كیفی این شرکت كسب رضایت مشتری در تمامی وجوه با ارائه بهترین خدمات در كوتاهترین زمان ممكن ، با رعایت اصول رازداری ، قابلیت اطمینان و صحه گذاری می باشد. از جمله افتخارات این آزمایشگاه، سابقه همكاری بیش از دوازده سال با سازمان ملی استاندارد به عنوان آزمایشگاه همكار، مشاركت در تدوین بیش از سی و دو عنوان استاندارد ملی، تلاش در همكاری هر چه بیشتر با شركتها، سازمانهای صنعتی و دانشگاه ها می باشد. استقرارالزامات نظام اكریدیته بین المللی ISO/IEC 17025،  عضویت در انجمن آزمایشگاههای همكار آزمون و كالیبراسیون سازمان ملی استاندارد، مشاركت فعال در كمیته های تدوین استانداردهای ملی و بین المللی و برگزاری دوره های آموزشی مؤید توانایی این مجموعه در برآورده سازی خواسته ها و نیازهای مشتری می باشد.
بهره‌گیری از توان مهندسی متخصصین كارآزموده و مجرب به همراه وجود زیرساخت‌های نرم افزاری مدیریت دانش و نیز تجهیزات آزمایشگاهی دقیق و منطبق بر الزامات استانداردهای بین‌المللی، همگی در یاری‌رسانی و ارایه خدمات هرچه بهتر به مشتریان تمركز یافته‌اند.

تاریخچه شرکت شيمي سامد پایا مشهد

نیاز به انجام طرحهای مطالعاتی و تحقیقاتی جهت پیشبرد اهداف توسعه صنعتی ، بهینه سازی روشهای تولید همچنین ضرورت مراقبت نظارت و كنترل مواد اولیه فرآیند و محصول جهت حصول اطمینان از كیفیت و مرغوبیت كالای ساخته شده و در نتیجه كسب رضایت و اعتماد مشتری شركت تولیدی و صنعتی سامد را بر آن داشت تا در سال 1376 اقدام به تاسیس مرکز تحقیقات شیمی سامد با زیربنای 600 متر مربع نماید كه مجهز به پیشرفته ترین وسایل جهت تحقیق و پژوهش و كنترل كیفیت  می باشد. این آزمایشگاه در سال 1381 موفق به دریافت گواهینامه تایید صلاحیت آزمایشگاه همکار در زمینه آزمون چسب ، رنگ ، رزین ومواد آلی از سازمان ملی استاندارد ایران گردید واز همان زمان تا کنون همکاری خود را به صورت مستمر با مراکز وارگانهای مختلف از قبیل  سازمان ملی استاندارد ، گمرکات کشور ونیز سایر متقاضیان در زمینه آزمون  ، مطابقت با استاندارد وهمچنین تعیین نوع جنس  نمونه ها در محدوده دامنه شمول پروانه خود ادامه داده است . در راستای استقلال آزمایشگاههای همکار، مرکز تحقیقات شیمی سامددراردیبهشت ماه سال  1393به شرکت شیمی سامد پایا مشهد تغییر نام داده وبه صورت شرکت مستقل در زمینه خدمات آزمایشگاهی به ثبت رسید.
لازم به ذکر است این شرکت  با برخورداری از امکانات پیشرفته موفق گردید در آذرماه 1393 پروانه تایید صلاحیت آزمایشگاه همکار در زمینه کالیبراسیون (ویسکوزیته ، کانداکتیویتی ، میلی آمپرمتری) را نیز از سازمان ملی استاندارد ایران دریافت نموده وهم اکنون آماده ارائه خدمات به دانشگاهها ، مراکز علمی وپژوهشی  ، واحدهای تولیدی ،آزمایشگاههای همکار و سایر مراکز و ارگانها در محدوده دامنه شمول پروانه تایید صلاحیت خود می باشد.

گواهینامه ها و افتخارات شرکت شیمی سامد پایا مشهد