آزمایشگاه آزمون
www.shimisamed.ir
آزمایشگاه کالیبراسیون
www.shimisamed.ir
درکنارتان هستیم . . .
با بیش از 12 سال خدمات آزمایشگاهی
previous arrow
next arrow
Slider

درباره شرکت شیمی سامد پایا مشهد

مجموعه آزمایشگاه‌های شیمی سامد از معتبرترین آزمایشگاه‌های همکار اداره استاندارد می‌باشد كه با بهره‌گیری از نیروی انسانی مجرب و آموزش دیده و دارا بودن دقیقترین تجهیزات و ماشین آلات آزمایشگاهی، اهتمام خود را بر جلب و اعتلای هرچه بیشتر رضایت مشتری قرار داده است. خط مشی كیفی این شرکت كسب رضایت مشتری در تمامی وجوه با ارائه بهترین خدمات در كوتاهترین زمان ممكن ، با رعایت اصول رازداری ، قابلیت اطمینان و صحه گذاری می باشد. از جمله افتخارات این آزمایشگاه، سابقه همكاری بیش از دوازده سال با سازمان ملی استاندارد به عنوان آزمایشگاه همكار، مشاركت در تدوین بیش از سی و دو عنوان استاندارد ملی ، تلاش در همكاری هر چه بیشتر با شركت ها ، سازمانهای صنعتی و دانشگاه ها می باشد. استقرار الزامات نظام اكریدیته بین المللی ISO/IEC 17025 ، عضویت در انجمن آزمایشگاههای همكار آزمون و كالیبراسیون سازمان ملی استاندارد، مشاركت فعال در كمیته های تدوین استانداردهای ملی و بین المللی و برگزاری دوره های آموزشی مؤید توانایی این مجموعه در برآورده سازی خواسته ها و نیازهای مشتری می باشد.
بهره‌گیری از توان مهندسی متخصصین كارآزموده و مجرب  همراه وجود زیرساخت‌های نرم افزاری مدیریت دانش و نیز تجهیزات آزمایشگاهی دقیق و منطبق بر الزامات استانداردهای بین‌المللی، همگی در یاری‌رسانی و ارایه خدمات هرچه بهتر به مشتریان تمركز یافته‌اند.
About Us

آزمایشگاه های شرکت شیمی سامد پایا مشهد

Image

آزمایشگاه آزمون

آزمایشگاه آزمون شیمی سامد پایا به عنوان مجهزترین و یکی از معتبرترین آزمایشگاههای همكار سازمان ملی استاندارد ایران  در حوزه آزمون های رنگ و پوشش ، رزین، چسب ، حلال ها و تینرها، فرمالین و ترکیبات آلی فعالیت می كند. برخی از حوزه های خدمات آزمایشگاه آزمون شیمی سامد پایا  به شرح زیر می باشد:1. آزمون های شناسایی و آنالیز مواد (به ویژه مواد آلی) 2. آزمون‎ كنترل مشخصات فیزیکی، مکانیکی ، شیمیایی و ...
Image

آزمایشگاه کالیبراسیون

شرکت شیمی سامد پایا مشهد ، با فراهم نمودن تجهیزات و مواد مرجع کالیبراسیون با گواهینامه های معتبر بین المللی ، و همچنین شرایط محیطی پایدار ، این افتخار را دارد که اولین آزمایشگاه دریافت کننده پروانه تائید صلاحیت آزمایشگاه همکار اداره استاندارد در زمینه کالیبراسیون ویسکومتر در استان خراسان رضوی باشد .

اخبار روز شرکت شیمی سامد پایا مشهد

گواهینامه ها و افتخارات شرکت شیمی سامد پایا مشهد

برخی از مشتریان ما